logotype
image1 image2 image3

Poszukiwanie partnerów

W załączeniu zamieszczono formularz ułatwiający poszukiwanie partnerów do współpracy w ramach Funduszu Mikroprojektów.. Zainteresowane podmioty uprawnione do aplikowania środków z Funduszu Mikroprojektów po wypełnieniu zamieszczonego formularza proszone są o przesłanie na adres Sekretariatu Euroregionu  ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Przesłany materiał zostanie zamieszczony na stronie Sekretariatu polskiego oraz przesłane do Sekretariatu Partnera z RCz.

 

30.06.2016 r.

 

W załączeniu propozycja projektowa miasta Jaroměř w zakresie nawiązania partnerstwa do mikroprojektu, którego głównym działaniem jest zwiększenie ruchu turystycznego poprzez realizację filmów promocyjnych w ramach OP 2 - wspólne działania informacyjne, marketingowe i promocyjne w dziedzinie wykorzystania zasobów przyrodniczych i kulturowych.

 

Do pobrania propozycja projektowa >>>

 

Załączniki:
Pobierz plik (poszukiwanie_partnera.doc)Fomularz dla wnioskodawców poszukujących partnera po stronie czeskiej[Fomularz dla wnioskodawców poszukujących partnera po stronie czeskiej]127 Kb